Po odluci Skupštine Udruženja kategorije kvaliteta mladih vina su sledeće:

 

Ocena 95-100 - VELIKO ZLATO;

Ocena 85-95 - ZLATO;

Ocena 75-85 - SREBRO;

Ocena 65-75 - BRONZA;

Ocena 45-65 -PRIZNANJE;

 

Maksimalni broj bodova pri ocenjivanju je 100.

C R V E N A   V I N A    2022.                                                                                                              ocene sudija
R.Br. Šifra Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 6 7 Sr. ocena
19 Živadinka Tehnomarket Pančevo Crveno2 98   98 98 98     98.00
222 Lepa Bondžić Dejan Aleksandrovac Domaće crveno     96 97 97     96.67
197 Milenija Vinarija Filipovski Omladinska 38, Jabuka Kaberne Merlo     95 96 96     95.67
94 Spomenka Jezdimirović Nikola Kneza Miloša 5, Vrnjačka Banja Vranac     95 95 95     95.00
133 Ranđa Jankov Igor Paorska 62a, Pančevo Merlo     92 92 94     92.50
7 Zora Bosnić Andrijana BNS, Maršala Tita 48 Kaberne-Merlo           92 92 92.00
18 Živana Tehnomarket Pančevo Crveno1           92 92 92.00
148 Podgorka Marković Saša Milutovac Frankovka 92 91           91.50
127 Roksanda Blaga Jovan Dolovo, Bratstva jedinstva 76 Crveno           91 91 91.00
179 Negosava Stanimirović Žarko Mihajla Pupina , Jabuka Merlot 93 89           91.00
23 Žaklina Šmit Lajoš Mađarska Cuvee           90 90 90.00
91 Sretenka Sretkov Vukašin Alibunar, Mala 6 Merlo 94 86           90.00
62 Tanja Petrović Nemanja Lipovac- Topola Kaberne sovi. Prok.           88 90 89.00
122 Sajka Nikolin Željko Iđoš Kaberne sovinjon 93 82           87.50
175 Nina Mišurić Milivoje Osogovska 41, Pančevo Kabernefrank           87 88 87.50
71 Stojna Ivanović-Radosavljević Žička 7a Pančevo Merlo           87 87 87.00
117 Sava Udruženje Šasla Iđoš Kaberne soviinjon merlo     87 85 87     86.33
33 Vlastimirka Danilov Danijel Georgi Dmitrova 50, Dolovo kaberne 88 84           86.00
8 Zlatomirka Andić Milenko BNS,27.mart 68 Kaberne            85 84 84.50
98 Sojka Đorđević Goran Bulevar Arsenija Čarnojevića 27, Beograd Kaberne Sovinjon           85 84 84.50
177 Nevenka Aleksandar Trajčić Goce Delčeva 85, Jabuka Frankovka 84 85           84.50
44 Verka Đorđe Pivnički Oslobođenja 34, Rumenka Kupaža vranac-merlo     85 85 83     84.33
228 Latinka Matić Đura Maksima Gorkog 19, Crepaja Merlo 84.5 83           83.75
56 Tomanija Petrović Nemanja Lipovac- Topola Vranac 81 86           83.50
112 Simeuna Popov Stanislav Žakina 15, Bajša Merlot           84 83 83.50
155 Perka Radmila Petković M.Petrovića Alasa 7/22, Pančevo Merlo - kaberne-sovinjon 83 84           83.50
227 Lela Matić Petar 27.mart 15,Crepaja Kaberne     83 83 83     83.00
121 Šana Mirko Subotić Petefi Šandora 2/32, Kikinda Kupaž 82.5 83           82.75
38 Viktorija Gazdinstvo Tošić Slavonska 7, Pirot Pinot Noir     82.5 83 83     82.67
88 Stamenka Sretkov Vukašin Alibunar, Mala 6 Kaberne 82 82           82.00
200 Mila Jovica Ilijevski Dimitra Vlahova1, Jabuka Diverzantsko 93 71           82.00
220 Lidija Lazar Cvetanović Makedonija Vranac 79 85           82.00
86 Stanica Vragović Mirko Alibunar, Nemanjina 25 Domaće crveno 83 80           81.50
115 Savka Podrum Malbašić Iđoš Kaberne sovinjon           82 81 81.50
29 Vukadinka Mirković Marko BNS,   Dalmatinsko     81 81 81     81.00
30 Vujka Malinović Bogdan Pančevo, Bačvanska30 Kaberne sovinjon 81 81           81.00
55 Tomka Petrović Nemanja Lipovac- Topola Merlot     81 81 81     81.00
92 Srbislava Sretkov Vukašin Alibunar, Mala 6 Merlo kaberne 80 82           81.00
105 Slavna Tapavica Dejan Đure Jakšića 60, Čurug Merlot           81 80 80.50
170 Obradinka Lokas Petar Gudurica, Banatska bb Crni burgundac           80 80 80.00
212 Ljubinka Oćuz Sead Beograd, Jurija Gagarina 204 Kaberne     80 80 80     80.00
22 Zdravka Katarina Dragan Pančevo, Drinska 15 Vranac           80 79 79.50
166 Olivera Čanji Laslo Obilićeva2, Šušara Domaće crno 79 80           79.50
192 Milja Robert Nađ Otona Župančića 26, Gudurica Kaberne sovinjon 80 79           79.50
28 Vukica Božić Dragiša Stevana Sremca 22, Pančevo Frankovka 81.5 76           78.75
70 Suncica Ivanović-Radosavljević Žička 7a Pančevo Kaberne sovinjon 81 76           78.50
90 Stamena Sretkov Vukašin Alibunar, Mala 6 Kaberne Merlo 78 79           78.50
51 Valerija Obradović Novak Hercegovačka 2, Zemun Prokupac     76 80 79     78.33
27 Vukosava Božić Dragiša Stevana Sremca 22, Pančevo Kaberne 78 78           78.00
138 Radojka Ivan Lalić Ferdin kaberne           77 79 78.00
89 Stamenija Sretkov Vukašin Alibunar, Mala 6 Merlo ružica 76 79           77.50
107 Slavica Perić Dobrivoj Svetog Save 70a, Čurug Merlot sauvignon 76 79           77.50
134 Radoslavka Jankov Igor Paorska 62a, Pančevo Hamburg           77 78 77.50
174 Ninoslava Damjanović Vladimir Železnička 27, Alibunar Kaberne           79 76 77.50
78 Stevka Vemić Dušan Partizanska 19, Dolovo Kaberne sovinjon2     77 77 77     77.00
161 Pajka Kovač Dragan Ive Lole Ribara 67, Dolovo Živka     77 76 77     76.67
42 Veroslava Gazdinstvo Tošić Slavonska 7, Pirot Pino noar           76 77 76.50
173 Njegosava Milomir Milošević Dolovo, Dejana Brankova 2 Češnjejše crveno 80 73           76.50
135 Radoslava Milan Lukić Mihajla Pupina 71, Samoš Kupaža 78 74           76.00
171 Novka Lokas Petar Gudurica, Banatska bb Merlo kaberne     76 76 76     76.00
31 Vujadinka Vladica Knežević Osogovska 24, Pančevo Bećarac           74 75 74.50
142 Radenka Vučković Aleksa Milutovac Kaberne     74 73 74     73.67
226 Lena Matić Petar 27.mart 15,Crepaja Kaberne - barik 73.2 74           73.60
12 Živoslava Stanković Stanimir Georgi Dimitrova 3, Dolovo Frankovka           73 74 73.50
206 Makrena Šuljagić Miladin Pančevo, Borova 42 Crveno           73 74 73.50
209 Lola Aleksić Jovica Aleksinac, Prćilovica Burgundac 74 73           73.50
224 Leonida Slobodan Ilić Crepaja, Save Žebeljana 46 Merlo           74 73 73.50
36 Višeslava Magdalena Kerečki Pukovnika Milenka Pavlovića 8, Zemun Hamburg           73 73 73.00
102 Smiljana UVVV Boronj  Čurug Kaberne sovinjon           73 73 73.00
184 Nada Nenad Stankov Vršac, Kozaračka 57 Frankovka           72 73 72.50
34 Vladanka Danilov Danijel Georgi Dmitrova 50, Dolovo Sinergija     73 71 73     72.33
141 Radinka Vučković Dejan Milutovac Merlo 73 71           72.00
164 Olja Pajor Ferenc Banatska 85, Šušara Portogezac           70 71 70.50
43 Veronika Ištvan Tot Kasa Bagremova 2, bečej Kaberne Sovinjon     70 70 70     70.00
73 Stojka12 Udruženje Sveti Trifun Dolovo Kaberne2 70 69           69.50
113 Sibinka Nenad Miladinski Iđoš Granit 68 70           69.00
21 Želimirka Katarina Dragan Pančevo, Drinska 15 Merlot     68 69 69     68.67
52 Una Obradović Novak Hercegovačka 2, Zemun Merlot 70 67           68.50
77 Stoja Vemić Dušan Partizanska 19, Dolovo Kaberne1 68 68           68.00
202 Mašinka Dragan Petru Kovin, JNA 50 Velja 70 66           68.00
72 Stojka Udruženje Sveti Trifun Dolovo Kaberne1 70.1 65           67.55
191 Milka Robert Nađ Otona Župančića 26, Gudurica Crni burgundac     66 68 66     66.67
132 Ranko Ljubiša Kolarić Pančevo, Savska 2 Kaberne sovinjon merlo           65 67 66.00
160 Pauna Kovač Dragan Ive Lole Ribara 67, Dolovo Jasmina           65 66 65.50
25 Zaga Vinarija Žane Dolovo, Zimska 7 kaberne     66 64 66     65.33
183 Nadežda Nenad Stankov Vršac, Kozaračka 57 Cabernet Sauvignon     64 65 64     64.33
16 Živka Nastić Bojan Gračanička 6a, Pančevo Frankovka     63 63 63     63.00
26 Vuksana Ankucić Ivan Dolovo, Zimska 7 Domaće crveno     55 55 57     55.67
217 Ljeposava Srđan Mrkalj Pančevo Vranac     55 56 55     55.33

D E Z E R T N A   V I N A    2022.                                                                                          ocene sudija
R.Br. Šifra Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 6 7 Sr. ocena
130 Ratiborka Blaga Jovan Dolovo, Bratstva jedinstva 76 Šeri     96 96 96     96.00
129 Ratka Blaga Ognjen Dolovo, Bratstva jedinstva 76 Šeri     94 93 93     93.33
82 Stanka Vemić Dušan Partizanska 19, Dolovo malina01   85       86 82 84.33
150 Petrija Šmit Lajoš Pančevo, Petefi Šandora 191 Jagoda     83 83 83     83.00
84 Stanika Vemić Dušan Partizanska 19, Dolovo Kupina   83       83 82 82.67
151 Petra Šmit Ružica Pančevo, Petefi Šandora 191 Malina     80 80 80     80.00
199 Miladinka Tijana Ilijevski Dimitra Vlahova1, Jabuka Bermet   74       72 77 74.33
152 Perunika Šmit Lajoš Pančevo, Petefi Šandora 191 Kupina     74 74 74     74.00
47 Velinka Đorđe Pivnički Oslobođenja 34, Rumenka Vranac-Bermet     73 73.1 75     73.70
180 Nedeljka Stanimirović Žarko Mihajla Pupina , Jabuka Bermet   73       74 74 73.67
53 Ubavka PK Janko Heđi Ulica mira, Boljevci Crna ribizla     73 73 73     73.00
225 Lenka Matić Petar 27.mart 15,Crepaja Šardone   73       73 73 73.00
54 Trajanka PK Janko Heđi Ulica mira, Boljevci Crvena ribizla     72.01 72.01 72.3     72.11
157 Peladija Radmila Petković M.Petrovića Alasa 7/22, Pančevo Bermet   71       70 71 70.67
83 Stanislava Vemić Dušan Partizanska 19, Dolovo Malina02     70 70 71     70.33
153 Persida Šmit Lajoš Pančevo, Petefi Šandora 191 Vinogradarska breskva   65       65 68 66.00
201 Melenija Jovica Ilijevski Dimitra Vlahova1, Jabuka Bermet   62       63 63 62.67

 

R O Z E    V I N A   2022.                                                                                                            ocene sudija
R.Br. Šifra Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 6 7 Sr. ocena
58 Tina Vinarija Dika Lipovac- Topola Merlo            92 94 93.00
120 Sandra Nenad Miladinski Iđoš Bulka     92 90 92     91.33
203 Marija Dragan Petru Kovin, JNA 50 Živana           91 91.05 91.03
80 Stanojla Vemić Dušan Partizanska 19, Dolovo Kaberne sovinjon           91 91 91.00
61 Tatjana Petrović Nemanja Lipovac- Topola Muskat hamburg     89 89 90     89.33
109 Sin|elija Ivkov Rade Čurug Frankovka           89 89 89.00
205 Malina Dragan Petru Kovin, JNA 50 Duška 83 85           84.00
140 Radivojka Vučković Dejan Milutovac Prokupac     83 83 84     83.33
81 Stanojka Vemić Dušan Partizanska 19, Dolovo Tri strane medalje 83 83           83.00
137 Radojla Ivan Lalić Ferdin Hamburg 82.5 83           82.75
69 Suzana Ivanović-Radosavljević Žička 7a Pančevo Muskat hamburg           83 82 82.50
185 Mitra Nenad Stankov Vršac, Kozaračka 57 Muskat hamburg           83 82 82.50
147 Poleksija Radovanović Perica Milutovac Prokupac frankovka 82.5 81           81.75
101 Snežana Živković Vladimir Kneza Miloša 1a, Čurug Roze     81 81 81     81.00
111 Simona Popov Stanislav Žakina 15, Bajša Frankovka hamburg 80 82           81.00
108 Slavenka Ivkov Rade Čurug Merlot 76 79           77.50
167 Olgica Fekete Mihalj Banatska 98, Šušara Šiler 78 74           76.00
194 Milica Vinarija Filipovski Omladinska 38, Jabuka Roze     75 76 76     75.67
41 Veselinka Gazdinstvo Tošić Slavonska 7, Pirot Roze 75 76           75.50
145 Prodana Ristić Dejan Milutovac Hamburg     76 75 76     75.50
1 Zvonka Jovan Danilov Dolovo, Rumunska 13 Roze vranac-merlot 78 71           74.50
6 Zorana Jovan Danilov Dolovo, Rumunska 13 Domace roze     74 73 72     73.00
168 Olga Fekete Mihalj Banatska 98, Šušara Hamburg     73 73 73     73.00
178 Nevena Stanimirović Žarko Mihajla Pupina , Jabuka Roze     73 73 73     73.00
3 Zorka Jovan Danilov Dolovo, Rumunska 13 Roze kupaza 72.5 73           72.75
149 Petruška Blagojević Dušan Mala Drenova Merlo prokupac     72 72 72     72.00
24 Zagorka Vinarija Brkić Kosovo, Velika Hoča Hočansko rose 73 70           71.50
126 Rumenka Iren Vlaović Bulevar Vojvode Stepe 61, NS Merlot 71 71           71.00
143 Prvoslavka Vučković Aleksa Milutovac Merlo           71 70 70.50
99 Soja Zvekić Dragoljub H. Pinkja 4, Zrenjanin Roze 70 70           70.00
159 Pava Mladenović Zoran Petra Drapšina 29a, Dolovo rusko afus tamj           70 70 70.00
20 Željka Katarina Dragan Pančevo, Drinska 15 Muskat hamburg           68 70 69.00
211 Ljubomirka Oćuz Sead Beograd, Jurija Gagarina 204 Roze     69 68 69     68.67
119 Sanja Podrum Dudej Iđoš Frankovka 68 69           68.50
45 Verica Đorđe Pivnički Oslobođenja 34, Rumenka Kupaža       65 66 66     65.67
2 Zvezdana Jovan Danilov Dolovo, Rumunska 13 Crna tamjanika           65 66 65.50
93 Srbijanka Jezdimirović Nikola Kneza Miloša 5, V.Banja Roze           65 64 64.50
35 Višnja Miroslav Vlček Janošikova 156, Pančevo Roze - Janošik           63 63 63.00
114 Selena Podrum Malbašić Iđoš Šiler 63 61           62.00
15 Živkica Nastić Ivana Gračanička 6a,Pančevo Roze     62 61 61     61.33
46 Vera Đorđe Pivnički Oslobođenja 34, Rumenka Kaberne-sovinjon 61 61           61.00
221 Leposava Bondžić Dejan Aleksandrovac Roze 58 58           58.00
74 Stojanka Udruženje Sveti Trifun Dolovo Roze 57 57           57.00

 

B E L A    V I N A    2022.                                                                                                                             ocene sudija     
  Šifra Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 6 7 Sr. ocena
79 Stevanija Vemić Dušan Partizanska 19, Dolovo Šardone           96 96 96.00
68 Svetislava Ivanović-Radosavljević Žička 7a Pančevo Tamjanika     95.1 95.5 95.1     95.20
64 Takosava Ivanović-Radosavljević Žička 7a Pančevo Šardone 95 95           95.00
66 Svetlana Ivanović-Radosavljević Žička 7a Pančevo Muskat otonel 94 93           93.50
154 Persa Stevo Brkljač Dr Siniše Stankovića 1/6, Pančevo Ličko bijelo     93 93 93     93.00
214 Ljuba Oćuz Sead Beograd, Jurija Gagarina 204 Sovinjon           93 93 93.00
156 Pelagija Radmila Petković M.Petrovića Alasa 7/22, Pančevo Šardone+tamjanika     91 92 92     91.67
213 Ljubica Oćuz Sead Beograd, Jurija Gagarina 204 Kupaža            91 91 91.00
59 Tijana Petrović Nemanja Lipovac- Topola Šardone           90 91 90.50
196 Milesa Vinarija Filipovski Omladinska 38, Jabuka Tamjanika bela 90 90           90.00
65 Tada Ivanović-Radosavljević Žička 7a Pančevo Grašac           88 89 88.50
110 Simonida Popov Stanislav Žakina 15, Bajša Rizling           87 89 88.00
186 Miroslava Nenad Stankov Vršac, Kozaračka 57 Burgundac beli     85 86 83.1     84.68
67 Svetislavka Ivanović-Radosavljević Žička 7a Pančevo Beli burgundac 83 85           84.00
97 Soka Vilotić Oliver Pančevo Sovinjon 84 84           84.00
204 Margareta Dragan Petru Kovin, JNA 50 Ana Mima     84 85 83     84.00
118 Sara Udruženje Šasla Iđoš Rajnski rizling           83 83 83.00
188 Mirjana Branislav Spasić Gortanova 1, Gudurica Cuvee 83 83           83.00
190 Milojka Branislav Spasić Gortanova 1, Gudurica Šardone           83 83 83.00
187 Mirosava Nenad Stankov Vršac, Kozaračka 57 Italjanski rizling     83 83 82.5     82.83
144 Prvoslava Ristić Dejan Milutovac Burgundac             83 82 82.50
182 Nastasija Ereš Ferenc Kraljevačka 28, Pančevo Burgundac beli           82 81 81.50
37 Violeta Gazdinstvo Tošić Slavonska 7, Pirot Šardone 81 80           80.50
100 Sofija Branislav Prohaska Klub vina Zrenjanin Orlovatski muskat           80 81 80.50
60 Teodora Petrović Nemanja Lipovac- Topola Malaga     80.1 80 80.1     80.03
176 Nikolija Mišurić Milivoje Osogovska 41, Pančevo Tamjanika           80 79 79.50
116 Saveta Dušan Budovalčev Iđoš Italijanski rizling 77 80           78.50
40 Vesna Gazdinstvo Tošić Slavonska 7, Pirot Rajnski rizling 81 75           78.00
207 Magdalena Šuljagić Miladin Pančevo, Borova 42 Belo 80 75           77.50
39 Vidosava Gazdinstvo Tošić Slavonska 7, Pirot Tamnjanika           77 77 77.00
96 Sonja Vilotić Oliver Pančevo Šardone     77 77 76     76.67
169 Obrenija Lokas Petar Gudurica, Banatska bb Burgundac           76 77 76.50
50 Varvara Obradović Novak Hercegovačka 2, Zemun Bagrina     75 76 75     75.33
131 Ranka Ljubiša Kolarić Pančevo, Savska 2 Burgundac beli     75 75 74     74.67
85 Stanija Vragović Mirko Alibunar, Nemanjina 25 Šardone 76 73           74.50
123 Ruzmirka Rankov Čedomir Iđoš Rajnski rizling 73 76           74.50
193 Milijana Robert Nađ Otona Župančića 26, Gudurica Beli burgundac 77 72           74.50
136 Radomirka Ivan Lalić Ferdin Rajnski rizling           73 74 73.50
57 Todora Vinarija Dika Lipovac- Topola Tamjanika 73 74           73.25
181 Natalija Racić Mladen Marka Kulića 70, Pančevo Burgundac plus 73 74           73.25
106 Slavka Tapavica Dejan Đure Jakšića 60, Čurug Rajnski rizling     73 73 73     73.00
163 Ozarija Pajor Ferenc Banatska 85, Šušara Tamjanika 73 73           73.00
195 Mileva Vinarija Filipovski Omladinska 38, Jabuka Šardone           74 72 73.00
87 Stana Sretkov Vukašin Alibunar, Mala 6 Šardone 73 72           72.50
210 Ljupka Kosta Filipović Kovin, Šardone           70 71 70.50
13 Živoratka Stanković Stanimir Georgi Dimitrova 3, Dolovo Morava-Šardone 68 68           68.00
75 Stojana Udruženje Sveti Trifun Dolovo Rizling1 69 67           68.00
165 Oliverka Čanji Laslo Obilićeva2, Šušara Morava 67 69           68.00
32 Vojislava Danilov Danijel Georgi Dmitrova 50, Dolovo Enino belo 64 71           67.50
103 Smilja UVVV Boronj  Čurug Šardone           67 66 66.50
146 Poljka Radovanović Perica Milutovac Sovinjon šardone 65 66           65.50
139 Radmila Vučković Dejan Milutovac Italijanski rizling     65 65 66     65.33
218 Liza Lazar Cvetanović Makedonija Smederevka             64 65 64.50
10 Zlata Stanković Stanimir Georgi Dimitrova 3, Dolovo Talijanski rizling 67 61           64.00
49 Vasilija Dragan Filipov Dolovo, Kralja Petra I 69 Pustinjak beli           63 64 63.50
104 Slobodanka Dušan Gavrić Čurug Belo vino 59 68           63.50
5 Zorica Jovan Danilov Dolovo, Rumunska 13 Morava 64 62           63.00
162 Ozrenka Pajor Ferenc Banatska 85, Šušara Belo       62 62 64     62.67
125 Ruža Podrum Dudej Iđoš Italijanski rizling 62 62           62.00
223 Leonora Slobodan Ilić Crepaja, Save Žebeljana 46 Traminac 62 62           62.00
172 Njegoslava Milomir Milošević Dolovo, Dejana Brankova 2 Prepodobno belo           63 60 61.50
189 Mira Branislav Spasić Gortanova 1, Gudurica Muskat otonel     61 61 62.1     61.35
215 Ljiljana Oćuz Sead Beograd, Jurija Gagarina 204 Šardone     60 62 62     61.34
48 Veliborka Đorđe Pivnički Oslobođenja 34, Rumenka Rizling-župljanka 61 61           61.00
76 Stojadinka Udruženje Sveti Trifun Dolovo Rizling2     61 61 61     61.00
17 Živanka Nastić Bojan Gračanička 6a, Pančevo Pančevačko belo     60     63 59 60.67
198 Milena Tijana Ilijevski Dimitra Vlahva1, Jabuka Rkaciteli     60 60.5 61     60.50
14 Živodarka Nastić Ivana Gračanička 6a Belo     60.1 60.5 60.1     60.20
11 Živoslavka Stanković Stanimir Georgi Dimitrova 3, Dolovo Dolovačko belo       60.2 60     60.11
124 Ružica Gecić Marjan Iđoš Rajnski rizling 59 59           59.00
216 Ljilja Srđan Mrkalj Pančevo Talijanka 58 55           56.50
128 Razumenka Blaga Jovan Dolovo, Bratstva jedinstva 76 Rizling     55 57 55     55.67
9 Zlatica Stanković Stanimir Georgi Dimitrova 3, Dolovo Belo           55 56 55.50
4 Zorislava Jovan Danilov Dolovo, Rumunska 13 Sauvignon     53   53     53.00
95 Spasenija Jezdimirović Nikola Kneza Miloša 5, Vrnjačka Banja Smederevka tamjanika     51 56 50.1     52.35
219 Lilijana Lazar Cvetanović Makedonija Rizling     51.1 55 51     52.35
208 Lucija Dangubić Slavko Karađorđeva 16, Pančevo Šardone tamjanika 50 50           50.00
158 Pavlija Mladenović Zoran Petra Drapšina 29a, Dolovo Rusko afus ali tamjanika 49 49           49.00
63 Tamara Blagović Srđan Dolovo, Kralja Petra I 78 Rusko belo 42 42           42.00